NEHH47M450HB
NEHH47M450HB NTE Electronics, Inc
nevh_nehh.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 47UF 450V AXIAL
Tolerance: -10%, +75%
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.300" L (16.00mm x 33.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 450 V
на замовлення 47 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 450V AXIAL, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.300" L (16.00mm x 33.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 450 V.