Продукція > HARRINGTON > NER010L-FG-10-230V
NER010L-FG-10-230V
NER010L-FG-10-230V Harrington
Виробник: Harrington
Description: NER010L-FG-10 NER FOOD GRADE HOI
Packaging: Box
Capacity: 2000 lbs
Color: White
Size / Dimension: 9" W x 10" D x 17" H
Material: Die-Cast Aluminum
Type: Hoist
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NER010L-FG-10 NER FOOD GRADE HOI, Packaging: Box, Capacity: 2000 lbs, Color: White, Size / Dimension: 9" W x 10" D x 17" H, Material: Die-Cast Aluminum, Type: Hoist, Part Status: Active.