Продукція > HARRINGTON > NERM010LD-SD-FG-10-208V
NERM010LD-SD-FG-10-208V
NERM010LD-SD-FG-10-208V Harrington
Виробник: Harrington
Description: NERM010LD-SD-FG-10 NER 1 TON CAP
Packaging: Bulk
Capacity: 2000 lbs
Color: White
Size / Dimension: 9" W x 10" D x 17" H
Написати відгук
Description: NERM010LD-SD-FG-10 NER 1 TON CAP, Packaging: Bulk, Capacity: 2000 lbs, Color: White, Size / Dimension: 9" W x 10" D x 17" H, Material: Die-Cast Aluminum, Type: Hoist, Part Status: Active.