NES-100-24
NES-100-24 MEAN WELL USA Inc.
NES-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 108W
Power (Watts): 108W
Features: Adjustable Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 4.5 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 108W, Power (Watts): 108W, Features: Adjustable Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 4.5 A.
Інші пропозиції NES-100-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-100-24 NES-100-24 Виробник : MEAN WELL NES-100-spec.pdf Switching Power Supplies 108W 24V 4.5A