NES-200-15
NES-200-15 MeanWell
NES-200-specdewfs43.pdf
Код товару: 64603
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 15 V
Iвих., A: 14 A
Pмакс., W: 200 W
Габарити: 215х115х50 mm
ККД і робоча температура: 85%, -20...50°C
Написати відгук
Інші пропозиції NES-200-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-200-15 NES-200-15 Виробник : MEAN WELL NES-200-SPEC-1291273.pdf Switching Power Supplies 210W 15V 14A