NES-200-3.3
NES-200-3.3 MeanWell
nes-200.pdf
Код товару: 62125
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 3,3 V
Iвих., A: 40 A
Pмакс., W: 132 W
Габарити: 215х115х50 mm
ККД і робоча температура: 75%, -20...50°C
Написати відгук
Інші пропозиції NES-200-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-200-3.3 NES-200-3.3 Виробник : MEAN WELL NES-200-SPEC-1291273.pdf Switching Power Supplies 132W 3.3V 40A