NES-200-36
NES-200-36 MEAN WELL USA Inc.
NES-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 36V 212W
Написати відгук
Switching Power Supplies 212.4W 36V 5.9A.
Інші пропозиції NES-200-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-200-36 NES-200-36 Виробник : MEAN WELL NES-200-SPEC-1291273.pdf Switching Power Supplies 212.4W 36V 5.9A