NES-200-7.5
NES-200-7.5 MEAN WELL USA Inc.
NES-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 203W
Packaging: Box
Power (Watts): 203W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 82%
Voltage - Output 1: 7.5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 27 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 203W, Packaging: Box, Power (Watts): 203W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Efficiency: 82%, Voltage - Output 1: 7.5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 27 A.
Інші пропозиції NES-200-7.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-200-7.5 NES-200-7.5 Виробник : MEAN WELL NES_200_SPEC-1291273.pdf Switching Power Supplies 202.5W 7.5V 27A