NES-350-3.3
NES-350-3.3 MEAN WELL USA Inc.
NES-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 198W
Packaging: Box
Power (Watts): 198W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 74%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 60 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 198W, Packaging: Box, Power (Watts): 198W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Efficiency: 74%, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 60 A.
Інші пропозиції NES-350-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-350-3.3 NES-350-3.3 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=457#1 Switching Power Supplies 198W 3.3V 60A