NES-350-7.5
NES-350-7.5 MEAN WELL USA Inc.
NES-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 345W
Packaging: Box
Power (Watts): 345W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 7.5V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 46 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 345W, Packaging: Box, Power (Watts): 345W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 7.5V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 46 A.
Інші пропозиції NES-350-7.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-350-7.5 NES-350-7.5 Виробник : MEAN WELL MEANWELL_05012019_NES-350-1590161.pdf Switching Power Supplies 345W 7.5V 46A