Продукція > NETPOWER > NES1000N30S05
NES1000N30S05
NES1000N30S05 NetPower
NES1000x30Sxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 0.75-5.5V
Packaging: Tray
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 30A
Voltage - Input (Min): 8.5V
Voltage - Output 1: 0.75 ~ 5.5V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 0.75-5.5V, Packaging: Tray, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 30A, Voltage - Input (Min): 8.5V, Voltage - Output 1: 0.75 ~ 5.5V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.