NESG220034-T1-A
NESG220034-T1-A Renesas Electronics Corporation
RNCCS17722-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Gain: 12dB
Power - Max: 886mW
Current - Collector (Ic) (Max): 200mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 5.5V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 140 @ 10mA, 5V
Frequency - Transition: 11.5GHz
Noise Figure (dB Typ @ f): 0.9dB @ 1GHz
Supplier Device Package: PW-MINI (SOT-89)
на замовлення 2583 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 773
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-243AA, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Gain: 12dB, Power - Max: 886mW, Current - Collector (Ic) (Max): 200mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 5.5V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 140 @ 10mA, 5V, Frequency - Transition: 11.5GHz, Noise Figure (dB Typ @ f): 0.9dB @ 1GHz, Supplier Device Package: PW-MINI (SOT-89).