NESG340033-T1B-A
NESG340033-T1B-A Renesas Electronics Corporation
RNCCS18291-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: RF TRANS NPN 5.5V 10GHZ 3-MINI
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Gain: 12dB
Power - Max: 480mW
Current - Collector (Ic) (Max): 400mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 5.5V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 200 @ 15mA, 3.3V
Frequency - Transition: 10GHz
Noise Figure (dB Typ @ f): 0.7dB @ 1GHz
Supplier Device Package: 3-MINIMOLD
на замовлення 26504 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 615
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TRANS NPN 5.5V 10GHZ 3-MINI, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Gain: 12dB, Power - Max: 480mW, Current - Collector (Ic) (Max): 400mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 5.5V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 200 @ 15mA, 3.3V, Frequency - Transition: 10GHz, Noise Figure (dB Typ @ f): 0.7dB @ 1GHz, Supplier Device Package: 3-MINIMOLD.