Продукція > ELCO > NET2T16PVN002
NET2T16PVN002
NET2T16PVN002 ELCO
NET2T16PVN002.pdf
Виробник: ELCO
Category: AC Motors
Description: Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; 16W; 230VAC
Supply voltage: 230V AC
Kind of motor: 1-phase
Motors features: counterclockwise rotation
Power: 16W
Type of motor: AC
Nominal rotational speed: 1300rpm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: AC Motors, Description: Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; 16W; 230VAC, Supply voltage: 230V AC, Kind of motor: 1-phase, Motors features: counterclockwise rotation, Power: 16W, Type of motor: AC, Nominal rotational speed: 1300rpm.