Продукція > ELCO > NET5T10ZVN001
NET5T10ZVN001
NET5T10ZVN001 ELCO
AC_MOTORS_T5_DTE.pdf
Виробник: ELCO
Category: AC Motors
Description: Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 10W; 230VAC; 230mA; -40÷40°C; IP40
Supply voltage: 230V AC
Power consumption: 38W
Insulation class: B
IP rating: IP40
Lead length: 0.5m
Operating temperature: -40...40°C
Kind of motor: 1-phase
Motors features: counterclockwise rotation; thermal protection
Current consumption: 230mA
Number of poles: 4
Power: 10W
Type of motor: AC
Nominal rotational speed: 1300rpm
Electrical connection: wires
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: AC Motors, Description: Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 10W; 230VAC; 230mA; -40÷40°C; IP40, Supply voltage: 230V AC, Power consumption: 38W, Insulation class: B, IP rating: IP40, Lead length: 0.5m, Operating temperature: -40...40°C, Kind of motor: 1-phase, Motors features: counterclockwise rotation; thermal protection, Current consumption: 230mA, Number of poles: 4, Power: 10W, Type of motor: AC, Nominal rotational speed: 1300rpm, Electrical connection: wires.