Продукція > ELCO > NET5T34PVN001
NET5T34PVN001
NET5T34PVN001 ELCO
Category: AC Motors
Description: Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 34W; 230VAC; 870mA; -40÷40°C; IP40
Nominal rotational speed: 1300rpm
Power: 34W
Supply voltage: 230V AC
Current consumption: 870mA
Operating temperature: -40...40°C
IP rating: IP40
Power consumption: 0.12kW
Lead length: 0.5m
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: AC Motors, Description: Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 34W; 230VAC; 870mA; -40÷40°C; IP40, Type of motor: AC, Kind of motor: 1-phase, Nominal rotational speed: 1300rpm, Power: 34W, Supply voltage: 230V AC, Current consumption: 870mA, Operating temperature: -40...40°C, IP rating: IP40, Power consumption: 0.12kW, Motors features: counterclockwise rotation; thermal protection, Electrical connection: wires, Insulation class: B, Number of poles: 4, Lead length: 0.5m.