NETM1000-14-0-SP
NETM1000-14-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: TUBING 0.551" ID POLY BLACK
Material: Polyolefin (PO)
Length: 3.28' (1.00m)
Type: Solid Tubing
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Diameter - Outside: 0.591" (15.00mm)
Diameter - Inside: 0.551" (14.00mm)
Abrasion Protection: Abrasion Resistant
Wall Thickness: 0.020" (0.51mm)
Shelf Life: 144 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TUBING 0.551" ID POLY BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Length: 3.28' (1.00m), Type: Solid Tubing, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Diameter - Outside: 0.591" (15.00mm), Diameter - Inside: 0.551" (14.00mm), Type Attributes: Smooth, Liquid Protection: Fluid Resistant, Fuel Resistant, Oil Resistant, Heat Protection: Flame Retardant, Heat Resistant, Abrasion Protection: Abrasion Resistant, Wall Thickness: 0.020" (0.51mm), Shelf Life: 144 Months.