NETM2000-12-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: TUBING 0.472" ID POLY BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Type: Solid Tubing
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm)
Type Attributes: Smooth
Liquid Protection: Fluid Resistant, Fuel Resistant, Gasoline Resistant, Oil Resistant
Heat Protection: Flame Retardant, Heat Resistant
Abrasion Protection: Abrasion Resistant
Wall Thickness: 0.020" (0.51mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TUBING 0.472" ID POLY BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Type: Solid Tubing, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm), Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm), Type Attributes: Smooth, Liquid Protection: Fluid Resistant, Fuel Resistant, Gasoline Resistant, Oil Resistant, Heat Protection: Flame Retardant, Heat Resistant, Abrasion Protection: Abrasion Resistant, Wall Thickness: 0.020" (0.51mm), Part Status: Active.