NEV.10M50-10
NEV.10M50-10 NTE Electronics, Inc
nev_neh.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.496" L x 0.591" W (38.00mm x 15.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.299" (33.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.496" L x 0.591" W (38.00mm x 15.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.299" (33.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 50 V.