Продукція > NEXPERIA > NEX40400ADAZ
NEX40400ADAZ
NEX40400ADAZ Nexperia
Виробник: Nexperia
Switching Voltage Regulators 4.5 V to 40 V, 600 mA, synchronous step-down converter
на замовлення 2511 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук