NEX40400EVM-12UL
NEX40400EVM-12UL Nexperia USA Inc.
UM90049.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: EVAL BOARD FOR NEX40400
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 4.5V ~ 40V
Current - Output: 600mA
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 2.1MHz
Regulator Topology: Buck
Utilized IC / Part: NEX40400
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Isolated Output
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR NEX40400, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 4.5V ~ 40V, Current - Output: 600mA, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 2.1MHz, Regulator Topology: Buck, Utilized IC / Part: NEX40400, Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Isolated Output.