Продукція > NEXPERIA > NEX40400FDAZ
NEX40400FDAZ
NEX40400FDAZ Nexperia
Виробник: Nexperia
Switching Voltage Regulators 4.5 V to 40 V, 600 mA, synchronous step-down converter
на замовлення 158 шт:
Написати відгук