Продукція > NF0 > NF08AA0100M
NF08AA0100M
Виробник:
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NF08AA0100M
Description: ICL 10 OHM 20% 2.5A 8MM.
Інші пропозиції NF08AA0100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NF08AA0100M-- Виробник : AVX Corporation NF08-20.pdf Description: ICL 10 OHM 20% 2.5A 8MM