NF10AA0250M-- KYOCERA AVX
NF08-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ICL 25 OHM 20% 2A 11.5MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.453" (11.50mm)
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Current - Steady State Max: 2 A
R @ 25°C: 25 Ohms
R @ Current: 690 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 25 OHM 20% 2A 11.5MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.453" (11.50mm), Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Current - Steady State Max: 2 A, R @ 25°C: 25 Ohms, R @ Current: 690 mOhms.