NF15AA0120M-- KYOCERA AVX
NF08-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ICL 12 OHM 20% 3.5A 15MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.591" (15.00mm)
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Current - Steady State Max: 3.5 A
R @ 25°C: 12 Ohms
R @ Current: 330 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 12 OHM 20% 3.5A 15MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.591" (15.00mm), Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Current - Steady State Max: 3.5 A, R @ 25°C: 12 Ohms, R @ Current: 330 mOhms.