NF15AA0709M-- KYOCERA AVX
NF08-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ICL 7 OHM 20% 4.3A 15MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.591" (15.00mm)
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Current - Steady State Max: 4.3 A
R @ 25°C: 7 Ohms
R @ Current: 220 mOhms
Написати відгук
Description: ICL 7 OHM 20% 4.3A 15MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.591" (15.00mm), Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Current - Steady State Max: 4.3 A, R @ 25°C: 7 Ohms, R @ Current: 220 mOhms.