NF20AA0509M-- KYOCERA AVX
NF08-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ICL 5 OHM 20% 5.9A 20MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.787" (20.00mm)
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Current - Steady State Max: 5.9 A
R @ 25°C: 5 Ohms
R @ Current: 150 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 5 OHM 20% 5.9A 20MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.787" (20.00mm), Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Current - Steady State Max: 5.9 A, R @ 25°C: 5 Ohms, R @ Current: 150 mOhms.