NF20AA0509MHL KYOCERA AVX
NF08-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ICL 5 OHM 20% 20MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Diameter: 0.787" (20.00mm)
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
R @ 25°C: 5 Ohms
R @ Current: 150 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 5 OHM 20% 20MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Diameter: 0.787" (20.00mm), Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), R @ 25°C: 5 Ohms, R @ Current: 150 mOhms.