Продукція > KOINO > NF22-BA1CG1
NF22-BA1CG1
NF22-BA1CG1 KOINO
22mm_Switches.pdf
Виробник: KOINO
Description: 22mm PUSH BUTTON
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPST-NO/NC
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Off, Off-On
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Green
Illumination Voltage (Nominal): 6 VDC
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: Green
Actuator Marking: No Marking
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22mm PUSH BUTTON, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Off, Off-On, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Green, Illumination Voltage (Nominal): 6 VDC, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia, Color - Actuator/Cap: Green, Actuator Marking: No Marking.