Продукція > KOINO > NF25-BM2AW11
NF25-BM2AW11
NF25-BM2AW11 KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: 25mm PUSH BUTTON
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Illumination Type, Color: LED, White
Illumination Voltage (Nominal): 220 VAC
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: White
Написати відгук
Description: 25mm PUSH BUTTON, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Illumination Type, Color: LED, White, Illumination Voltage (Nominal): 220 VAC, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: White, Actuator Marking: No Marking.