Продукція > KOINO > NF30-PAG11
NF30-PAG11
NF30-PAG11 KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: 30mm PUSH BUTTON
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPST-NO/NC
Type: Standard
Switch Function: On-Off, Off-On
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: Green
Actuator Marking: No Marking
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30mm PUSH BUTTON, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Standard, Switch Function: On-Off, Off-On, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.30mm Dia, Color - Actuator/Cap: Green, Actuator Marking: No Marking.