Продукція > KOINO > NF30-PEMG22
NF30-PEMG22
NF30-PEMG22 KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: SWITCH E-STOP 6A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: 4PST-2NO/2NC
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.30mm Dia
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V