Продукція > KOINO > NF30-PEMR11
NF30-PEMR11
NF30-PEMR11 KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: SWITCH E-STOP 6A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO + SPST-NC
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.30mm Dia
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH E-STOP 6A 250V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO + SPST-NC, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.30mm Dia, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V.