NFE31PT471F1E9B
NFE31PT471F1E9B Murata Electronics
c31e-794748.pdf
Виробник: Murata Electronics
Feed Through Capacitors 470PF 25V 6.0A EMI FILTER
на замовлення 253 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук