NFE61HT332Z2A9B
NFE61HT332Z2A9B Murata Electronics
c31e-794748.pdf
Виробник: Murata Electronics
Feed Through Capacitors 3300PF 100V 2.0A EMI
на замовлення 658 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук