NFE61PT361B1H9B
NFE61PT361B1H9B Murata Electronics
c31e-794748.pdf
Виробник: Murata Electronics
Feed Through Capacitors 360PF 50V 2.0A EMI FILTER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук