NFM18CC220U1C3D
NFM18CC220U1C3D Murata Electronics
NFM18CC_Series.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 20% 16V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 pF
Current: 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 20% 16V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.028" (0.70mm), DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 pF, Current: 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFM18CC220U1C3D NFM18CC220U1C3D Виробник : Murata Electronics NFM18CC_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 22PF 20% 16V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 pF
Current: 400 mA