Продукція > MURATA > NFM18CC470U1C3
NFM18CC470U1C3 Murata
Виробник: Murata
NFM18CC 47pF +/-20% 16V 400mA Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук