NFR0200004707JR500
NFR0200004707JR500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
NFR01%2C02%2C03.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Fusible, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 470 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Fusible, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 470 mOhms.