NFR0300002200JAC00
NFR0300002200JAC00 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
NFR01%2C02%2C03.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 220 OHM 3W 5% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Fusible, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.209" Dia x 0.657" L (5.30mm x 16.70mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 220 OHM 3W 5% AXIAL, Packaging: Cut Tape (CT), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Fusible, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.209" Dia x 0.657" L (5.30mm x 16.70mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 220 Ohms.