NFR2500001201JA100
NFR2500001201JA100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
nfr25.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 1.2K OHM 1/3W 5% AXIAL
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Fusible, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.2 kOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES 1.2K OHM 1/3W 5% AXIAL, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Fusible, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.2 kOhms.