NFS110-7601J ARTESYN / Advanced Energy
NFS110.pdf
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC CNVRTR 5.1V +/-12V -5V 80W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 80W (110W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Size / Dimension: 7.00" L x 4.25" W x 1.80" H (177.8mm x 108.0mm x 45.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 5.1V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -12V
Voltage - Output 4: -5V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 4
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8 A
Current - Output 2: 4.5 A
Current - Output 3: 500 mA
Current - Output 4: 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CNVRTR 5.1V +/-12V -5V 80W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 80W (110W Forced Air), Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Size / Dimension: 7.00" L x 4.25" W x 1.80" H (177.8mm x 108.0mm x 45.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 5.1V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -12V, Voltage - Output 4: -5V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 4, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 8 A, Current - Output 2: 4.5 A, Current - Output 3: 500 mA, Current - Output 4: 500 mA.