NFS25-7608 ARTESYN / Advanced Energy
NFS25.pdf
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 25W
Power (Watts): 25W
Features: DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CSA, UR, VDE
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 5.1V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -12V
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2 A
Current - Output 2: 1.5 A
Current - Output 3: 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 25W, Power (Watts): 25W, Features: DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, UR, VDE, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 5.1V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -12V, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 2 A, Current - Output 2: 1.5 A, Current - Output 3: 200 mA.