NFZ2HBM240SN10L
NFZ2HBM240SN10L Murata Electronics
ENFJ0006-935171.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 24ohms@1MHz 0.65A DCR 0.65ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук