NFZ2HBM2R9SN10L
NFZ2HBM2R9SN10L Murata Electronics
ENFJ0006-935171.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 2.9ohms@1MHz 1.1A DCR 0.085ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук