Продукція > MURATA > NFZ2MSD100SN10L
NFZ2MSD100SN10L
NFZ2MSD100SN10L MURATA
Виробник: MURATA
Category: SMD suppression filters
Description: Filter: anti-interference; Rmax: 20mΩ; Z: 10Ω; SMD; 5.2A; ±30%; 0806
Manufacturer series: EMIFIL
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Max resistance: 20mΩ
Max. operating current: 5.2A
Impedance: 10Ω
Tolerance: ±30%
Test frequency: 10MHz
Case - inch: 0806
Case - mm: 2016
Type of filter: anti-interference
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD suppression filters, Description: Filter: anti-interference; Rmax: 20mΩ; Z: 10Ω; SMD; 5.2A; ±30%; 0806, Manufacturer series: EMIFIL, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...85°C, Max resistance: 20mΩ, Max. operating current: 5.2A, Impedance: 10Ω, Tolerance: ±30%, Test frequency: 10MHz, Case - inch: 0806, Case - mm: 2016, Type of filter: anti-interference.