NGE12U05-USB
NGE12U05-USB MEAN WELL USA Inc.
NGE.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: +5V2.4A;USB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.17" L x 1.89" W x 1.10" H (55.0mm x 48.0mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB A Receptacle
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, cULus, cURus, FCC, PSE, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.4A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 750mW
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: +5V2.4A;USB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.17" L x 1.89" W x 1.10" H (55.0mm x 48.0mm x 28.0mm), Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB A Receptacle, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, cULus, cURus, FCC, PSE, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.4A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 750mW, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1.
Інші пропозиції NGE12U05-USB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NGE12U05-USB NGE12U05-USB Виробник : MEAN WELL NGE.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 5V 2.4A US AC plug USB A DC plug