NGE18U09-P1J
NGE18U09-P1J MEAN WELL USA Inc.
GE18-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: +9V2A;18AWG/150CM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.17" L x 1.89" W x 1.10" H (55.0mm x 48.0mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 46.65" (1.19m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, cULus, cURus, FCC, PSE, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.33A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 750mW
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: +9V2A;18AWG/150CM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.17" L x 1.89" W x 1.10" H (55.0mm x 48.0mm x 28.0mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 46.65" (1.19m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, cULus, cURus, FCC, PSE, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.33A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 750mW, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1.
Інші пропозиції NGE18U09-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NGE18U09-P1J NGE18U09-P1J Виробник : MEAN WELL GE18-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 9V 2A US AC plug 2.1x5.5 DC plug