NGE18U24-P1J
NGE18U24-P1J MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NGE18
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: +24V0.75A;20AWG/150CM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.17" L x 1.89" W x 1.10" H (55.0mm x 48.0mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 750mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW
Power (Watts): 18 W
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: +24V0.75A;20AWG/150CM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.17" L x 1.89" W x 1.10" H (55.0mm x 48.0mm x 28.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, cULus, cURus, FCC, PSE, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 750mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW, Power (Watts): 18 W, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1.
Інші пропозиції NGE18U24-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NGE18U24-P1J NGE18U24-P1J Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NGE18 Wall Mount AC Adapters 18W 24V 0.75A US AC plug 2.1x5.5 DC plug