Продукція > MEAN WELL > NGE45U12-P1J
NGE45U12-P1J
NGE45U12-P1J MEAN WELL
search.aspx?prod=NGE45
Виробник: MEAN WELL
Wall Mount AC Adapters 45W 12V 3.75A US AC Plug 2.1x5.5 DC plug
на замовлення 101 шт:
Написати відгук
Description: +12V/3.75A; 16AWG/100CM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.44" L x 1.18" W x 2.56" H (62.0mm x 30.0mm x 65.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 39" (1.00m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, cULus, cURus, FCC, PSE, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.75A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW, Power (Watts): 45 W, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1.
Інші пропозиції NGE45U12-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NGE45U12-P1J NGE45U12-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NGE45 Description: +12V/3.75A; 16AWG/100CM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.44" L x 1.18" W x 2.56" H (62.0mm x 30.0mm x 65.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 39" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.75A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW
Power (Watts): 45 W